Ana Sayfa Şirket Profili

 

SÜMELA Harita İnşaat Taahhüt Ve Ticaret Ltd. Şti.

1997`den bugüne..

Sümela İnşaat 1997 yılında Trabzon’da kurularak faaliyetlerine başlamış 1997’de Ankara’da da bir şube açarak alanında kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaya devam etmektedir.

logo-construction

Konusunda uzman..

Sümela İnşaat, temel insan ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile yeni yerleşim ve iş bölgeleri oluşturma, bu bölgelerin tüm alt ve üst yapısının projelendirilmesinden uygulamasına kadar olan safhaların en başında yer alan Harita ve Kadastro Mühendisliği alanında hizmet vermeye başlamış, Bu alanda Trabzon ve Türkiye’nin en prestijli projelerine imza atmış Ülkenin en saygın şirketleri arasına girmiştir. Müşterilerinin güveni ve sektörüne de taşımıştır.
15 yıllık bir geçmişi olan şirketimiz tecrübeli ve alanında uzman kadrosu, son teknoloji ürünleri ile donatılmış teknik altyapısı ile doğruluk ve dürüstlükten taviz vermeyen, hizmet verdiği kişi ve kurumların memnuniyetini esas alan bir anlayış ile ekonomik, zamanında ve doğru hizmet sunmayı kendisine her zaman şiar edinmiştir.

Hedefimiz..

Hedefimiz; insan ve çevre odaklı meslek içi eğitimlerimizle çalışanlarımızın bilinçlendirilmesini ,teknolojinin ve mevzuatların takibini sürekli kılarak, iyi planlama ve zaman yönetimi ile müşterilerimize zamanında kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktır.